Nasz flagowy największy pokój z dużym tarasem i kuchnią przeznaczony jest dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni.
Duży jasny pokój w drewnianym domku z kominkiem zapewnia klimat także w deszczowe dni, które czasem jak to w górach, mimo upalnego okresu mogą się zdarzyć.
Na wyposażeniu pokoju znajduje się także lodówka, czajnik bezprzewodowy i telewizor.

 

W głównym domku posiadamy także dwa inne pokoje – mniejszy, bardzo mały z jednym łóżkiem i większy z dwoma łóżkami, lodówką, telewizorem i czajnikiem.
Na pierwszym piętrze dużego drewnianego domku znajduje się toaleta pierwszej potrzeby między pokojami.
Łazienka z prysznicem znajduje się, w dolnej części domu zaraz przy dużym pokoju z kominkiem.
Do domku należy wiatka z ławkami i murowanym grillem.
Miłośnicy grillowania mają nasze życzliwe błogosławieństwo.

 

W odległości 10 metrów od bramy ośrodka znajduje się bar oraz sklep.
150 metrów od domku na Wilczysku znajduje się strzeżone kąpielisko WOPR na trawiasto kamienistej plaży w części zacienionej brzozowym laskiem.
Po sąsiedzku znajdziecie rozbudowaną infrastrukturę dla miłośników aktywnego wypoczynku nad wodą i nie tylko.
Nasza lokalizacja blisko Jeziora Solińskiego sprawia, że możesz skorzystać z kąpieli w krystalicznie czystej wodzie (uwzględniając, że są to zalane góry pamiętajcie, że plaże i zejście do wody są gliniasto kamieniste), wynająć kajak lub łódkę i spędzić czas na aktywnościach wodnych.
Naszymi gośćmi są głównie rodziny z dziećmi oraz osoby szukające spokoju, ale nie obrazimy się także gdy pogracie na gitarach w ciepłe i gwieździste wieczory.